Çalışmalarım

Danışmanlık

Gerçekliğine çok inandığım bir söz vardır, hayatta bir şey başınıza bir kere gelmişse atlayın gitsin hayatla ilgilidir, ama bir kereden fazla gelmişse o sizinle ilgilidir ve mutlaka almanız gereken bir hayat dersi vardır. Hayatınızda kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz huylarınız, alışkanlıklarınız, ego kayıtlarınız, özgürleşmek istediğiniz korkularınız, gelişmenizi engelleyen blokajlarınız, kendinizi sabote ettiğiniz alanlarınız öncelikle belirlenmeli, sonra kabul edilmeli ve nihayetinde iyileştirilmelidir. Kendinizi tanımlama ve yenileme, ilişkilerinizi iyileştirme, farkındalık sağlama, başka bir deyişle ruhsal gelişmeye yönelik bir saatlik görüşmenin ardından size en uygun gelen teknikle şifa ve değişim çalışması başlatılır.

 

Uygulanan teknikler


 

 

BİLİNÇALTI FARKINDALIK VE DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI

Yaklaşık bir saat süren, kişiye özel yapılan  bu çalışmada bilinç, bilinçaltı ve karmik tabakalardaki inanç kalıpları,  negatif zihinsel programlar, korkular saptanır ve dönüştürülür, interaktif bir çalışma olup danışanla birlikte çalışılır. Ortalama 3 seans sonra belirgin değişimler gözlenmektedir.

 

 


 

REIKI
Evrensel şifa enerjisi uygulama tekniği olan Reiki, fiziksel ve ruhsal iyileşme sağlamaktadır. Şifa yeteneği her insanda var olan sadece açığa çıkarılması gereken bir yetenektir; kullanıldıkça güçlenir. Reiki eğitimlerinde şifanın nasıl kullanılacağı teorik ve pratik olarak öğretilmektedir. 3 aşamada öğretilir. Reiki 1. 2. seviye ve MASTER seviyesinde bireysel veya grup eğitimleri düzenlenmektedir.

 

 


 

AİLE DİZİMİ
Alman psikanalist Bert Hellinger tarafından uygulanan ve dünyaya yayılan bu teknikte aile ve soy ağacınızdan gelen ve bilinçaltında taşımakta olduğunuz örüntü,  travma, blokaj ve enerji kilitleri çözülmektedir. Özellikle geçmiş nesillerde göç, cinayet, intihar, kürtaj, yanlış evlilikler, erken ölümler… gibi acı verici olaylar yaşanmışsa bu olayların gelecek nesillere ne şekilde taşındığı ve hayatın dinamiklerini nasıl etkilediğini ortaya çıkaran bir çalışmadır.

 

 


 

THETA HEALING – TETA ŞİFA TEKNİĞİ
Bu teknik ile farkında olmadan hayatınızı yönlendiren ve sizi kısıtlayan inanç ve duygularınızın saptanması ve zihnin teta dalga boyunda değiştirilmesini sağlayan bir tekniktir. Hayatımızda tekrar eden ve bizi mutsuz eden senaryoların gerçekleşmesine yol açan bilinçaltı kayıtlarının saptanması ve iyileştirilmesine yönelik bireysel bir çalışmadır.

 

 


 

RA-SHEEBA
Ra ve ISIS enerjisi olarak da bilinir. “SHEEBA” : sevginin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağı direkt bağlı olan evrensel şife enerjisinin “dişi” kısmıdır. “RA” ise Kaynağı temsil eder, Büyük Merkezi Güneştir. İçimizdeki eril ve dişil yanın dengelenmesi ve bir harmoni içinde yaşayabilmesini hedefleyen seminerdir.

 

 


 

IŞIK KÖPRÜSÜ

Işık Köprüsü Reiki şifa enerjiyle birlikte uygulanan şimdiki yaşamımız ve geçmişimizle arasında bir köprü kurma tekniğidir. Geçmişimizden gelen ve  bilinç altımızda olmuş negatif bağlantılarımızın ve karmik bilgilerin depolandığı bilgi havuzundan gereken bilgiyi alarak, yaşamımızda meydana gelen olumsuzlukları şifalandırmak için yapılan bir çalışmadır. Bireysel bir çalışmadır.

 

Kurumsal Eğitimler

İş hayatında başarıyı ve pozitif psikolojiyi destekleyen eğitimler verilmektedir.

Motivasyon Nedir ? Nasıl arttırılır?

Olumlu Düşünme Teknikleri

Stres ve Öfke Yönetimi

Bilinçli Farkındalık ve Dönüşüm