Çalışmalarım

Danışmanlık

Hayatınızda kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz huylarınız,alışkanlıklarınız, ego kayıtlarınız, özgürleşmek istediğiniz korkularınız, gelişmenizi engelleyen blokajlarınız öncelikle belirlenmeli, sonra kabul edilmeli ve nihayetinde şifalandırılmalıdır. Kendinizi tanımlama ve yenileme,ilişkilerinizi iyileştirme, farkındalık sağlama, başka bir deyişle ruhsal gelişmeye yönelik bir saatlik görüşmenin ardından size en uygun gelen teknikle şifa ve değişim çalışması başlatılır.

 

Uygulanan teknikler


 

 

BİLİNÇALTI ARINMA ÇALIŞMASI

Yaklaşık bir saat süren, kişiye özel yapılan  bu çalışmada bilinç, bilinçaltı ve karmik tabakalardaki inanç kalıpları,  negatif zihinsel programlar, korkular saptanır ve danışanın istediği şekilde dönüştürülür.

 

 


 

REIKI
Evrensel şifa enerjisi uygulama tekniği olan Reiki, fiziksel ve ruhsal iyileşme sağlamaktadır. Şifa yeteneği her insanda var olan sadece açığa çıkarılması gereken bir yetenektir; kullanıldıkça güçlenir. Reiki eğitimlerinde şifanın nasıl kullanılacağı teorik ve pratik olarak öğretilmektedir. 3 aşamada öğretilir. Reiki 1. 2. seviye ve MASTER seviyesinde bireysel veya grup eğitimleri düzenlenmektedir.

 

 


 

AİLE DİZİMİ
Alman psikanalist Bert Hellinder tarafından uygulanan ve dünyaya yayılan bu teknikte aile ve soy ağacınızdan gelen ve bilinçaltında taşımakta olduğunuz travma, blokaj ve enerji kilitleri çözülmektedir. Özellikle geçmiş nesillerde cinayet, intihar, kürtaj, yanlış evlilikler gibi acı verici olaylar yaşanmışsa bu olayların gelecek nesillere ne şekilde taşındığı ve hayatın dinamiklerini nasıl etkilediğini ortaya çıkaran bir çalışmadır.

 

 


 

THETA HEALING – TETA ŞİFA TEKNİĞİ
Bu teknik ile farkında olmadan hayatınızı yönlendiren ve sizi kısıtlayan inanç ve duygularınızın saptanması ve beynin teta dalga boyunda değiştirilmesini sağlayan bir tekniktir. Hayatımızda tekrar eden ve bizi mutsuz eden senaryoların gerçekleşmesine yol açan bilinçaltı kayıtlarının saptanması ve iyileştirilmesine yönelik bireysel bir çalışmadır.

 

 


 

RA-SHEEBA
Ra ve ISIS enerjisi olarak da bilinir. “SHEEBA” : sevginin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağı direkt bağlı olan evrensel şife enerjisinin “dişi” kısmıdır. “RA” ise Kaynağı temsil eder, Büyük Merkezi Güneştir. İçimizdeki eril ve dişil yanın dengelenmesi ve bir harmoni içinde yaşayabilmesini hedefleyen seminerdir.

 

 


 

IŞIK KÖPRÜSÜ
Reiki ile uygulanmakta olan bir tekniktir. Reenkarnasyonlarmızdan yani geçmiş yaşamlarımızdan taşımakta olduğumuz travmaların belirlenmesi ve şifalandırılması konusunda fayda sağlar. Bireysel bir çalışmadır.

 

Kurumsal Eğitimler

İş hayatında başarıyı ve pozitif psikolojiyi destekleyen eğitimler verilmektedir.

Motivasyon Nedir ? Nasıl arttırılır?

Olumlu Düşünme Teknikleri

Stres ve Öfke Yönetimi